ALL BALLS - C.V.BOOT KIT 19-5001 - 02130509
21,70incl. BTW
21,70incl. BTW

21,70incl. BTW
| Type | CV |
|---|---|
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Imperiale Buitendiameter | 2-21/64" |
| Imperiale Binnendiameter | 11/16" |
| Binnendiameter Metrisch | 17 mm |
| Buitendiameter Metrisch | 59 mm |
| Imperiale Lengte | 3-3/8 Duim |
| Lengtemaat | 86 Millimeter |
| Buitendiameter | 59 mm (2-21/64") |
| Binnendiameter | 17 mm (11/16") |
| Lengte | 86 mm (3-3/8") |
|---|---|
| Montagepositie | Achter , Voor , Inbouw , Buitenbord |
| Materiaal | Rubber |
| Productnaam | Laars |
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Basiskleur | Zwart |
| Stuks | Kit |
| Merk | ALL BALLS |
| Rijstijl | UTV , ATV |
