ALL BALLS - C.V.BOOT KIT 19-5005 - 02130513
21,70incl. BTW
21,70incl. BTW

21,70incl. BTW
| Type | CV |
|---|---|
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Imperiale Buitendiameter | 3-1/32" |
| Imperiale Binnendiameter | 13/16" |
| Binnendiameter Metrisch | 21 mm |
| Buitendiameter Metrisch | 77 mm |
| Imperiale Lengte | 3-5/8" |
| Lengtemaat | 92 mm |
| Buitendiameter | 77 mm (3-1/32") |
| Binnendiameter | 21 mm (13/16") |
| Lengte | 92 mm (3-5/8") |
|---|---|
| Montagepositie | Achter , Voor , Midden , Inbouw , Buitenbord |
| Materiaal | Rubber |
| Productnaam | Laars |
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Basiskleur | Zwart |
| Stuks | Kit |
| Merk | ALL BALLS |
| Rijstijl | UTV , ATV |
