ALL BALLS - C.V.BOOT KIT 19-5006 - 02130514
21,70incl. BTW
21,70incl. BTW

21,70incl. BTW
| Type | CV |
|---|---|
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Imperiale Buitendiameter | 2-19/32" |
| Imperiale Binnendiameter | 3/4" |
| Binnendiameter Metrisch | 19,1 mm |
| Buitendiameter Metrisch | 66 mm |
| Imperiale Lengte | 3-5/8" |
| Lengtemaat | 92 mm |
| Buitendiameter | 66 mm (2-19/32") |
| Binnendiameter | 19,1 mm (3/4") |
| Lengte | 92 mm (3-5/8") |
|---|---|
| Montagepositie | Achter , Voor , Midden , Inbouw , Buitenbord |
| Materiaal | Rubber |
| Productnaam | Laars |
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Basiskleur | Zwart |
| Stuks | Kit |
| Merk | ALL BALLS |
| Rijstijl | UTV , ATV |
