ALL BALLS - C.V.BOOT KIT 19-5010 - 02130518
20,49incl. BTW
20,49incl. BTW

20,49incl. BTW
| Type | CV |
|---|---|
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Imperiale Buitendiameter | 2-9/16" |
| Imperiale Binnendiameter | 3/4" |
| Binnendiameter Metrisch | 19,1 mm |
| Imperiale Lengte | 3-3/8 Duim |
| Lengtemaat | 85 mm |
| Buitendiameter | 65 mm (2-9/16") |
| Binnendiameter | 19,1 mm (3/4") |
| Lengte | 85 mm (3-3/8") |
|---|---|
| Montagepositie | Achter , Voor , Inbouw |
| Materiaal | Rubber |
| Productnaam | Laars |
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Basiskleur | Zwart |
| Stuks | Kit |
| Merk | ALL BALLS |
| Rijstijl | UTV , ATV |
