ALL BALLS - C.V.BOOT KIT 19-5011 - 02130519
20,49incl. BTW
20,49incl. BTW

20,49incl. BTW
| Type | CV |
|---|---|
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Imperiale Buitendiameter | 2-7/16" |
| Imperiale Binnendiameter | 0,71" |
| Binnendiameter Metrisch | 18 mm |
| Buitendiameter Metrisch | 62 mm |
| Imperiale Lengte | 3-1/8"" |
| Lengtemaat | 80 mm |
| Buitendiameter | 62 mm (2-7/16") |
| Binnendiameter | 18 mm (0,71 Duim) |
| Lengte | 80 mm (3-1/8") |
|---|---|
| Montagepositie | Achter , Inbouw , Buitenbord |
| Materiaal | Rubber |
| Productnaam | Laars |
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Basiskleur | Zwart |
| Stuks | Kit |
| Merk | ALL BALLS |
| Rijstijl | UTV , ATV |
