ALL BALLS - C.V.BOOT KIT 19-5017 - 02130524
21,70incl. BTW
21,70incl. BTW

21,70incl. BTW
| Type | CV |
|---|---|
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Imperiale Buitendiameter | 2-19/32" |
| Imperiale Binnendiameter | 0,728" |
| Binnendiameter Metrisch | 18,5 mm |
| Buitendiameter Metrisch | 66 mm |
| Imperiale Lengte | 4" |
| Lengtemaat | 100 mm |
| Buitendiameter | 66 mm (2-19/32") |
| Binnendiameter | 18,5 mm (0,728") |
| Lengte | 100 mm (4") |
|---|---|
| Montagepositie | Achter , Voor , Inbouw , Buitenbord |
| Materiaal | Rubber |
| Productnaam | Laars |
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Basiskleur | Zwart |
| Stuks | Kit |
| Merk | ALL BALLS |
| Rijstijl | UTV , ATV |
