ALL BALLS - C.V.BOOT KIT 19-5018 - 02130525
21,70incl. BTW
21,70incl. BTW

21,70incl. BTW
| Type | CV |
|---|---|
| Imperiale Buitendiameter | 2-43/64" |
| Imperiale Binnendiameter | 3/4" |
| Binnendiameter Metrisch | 19,1 mm |
| Buitendiameter Metrisch | 68 mm |
| Imperiale Lengte | 3-17/64" |
| Lengtemaat | 83 mm |
| Buitendiameter | 68 mm (2-43/64") |
| Binnendiameter | 19,1 mm (3/4") |
| Lengte | 83 mm (3-17/64") |
|---|---|
| Montagepositie | Achter , Voor , Inbouw , Buitenbord |
| Materiaal | Rubber |
| Productnaam | Laars |
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Basiskleur | Zwart |
| Stuks | Kit |
| Merk | ALL BALLS |
| Rijstijl | UTV |
