ALL BALLS - C.V.BOOT KIT 19-5020 - 02130527
21,70incl. BTW
21,70incl. BTW

21,70incl. BTW
| Type | CV |
|---|---|
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Imperiale Buitendiameter | 2-53/64" |
| Imperiale Binnendiameter | 3/4" |
| Binnendiameter Metrisch | 19,1 mm |
| Buitendiameter Metrisch | 72 mm |
| Imperiale Lengte | 4 en 1/8 Inch |
| Lengtemaat | 104 mm |
| Buitendiameter | 72 mm (2-53/64") |
| Binnendiameter | 19,1 mm (3/4") |
| Lengte | 10,4 cm (4-1/8") |
|---|---|
| Montagepositie | Achter , Voor , Midden , Inbouw , Buitenbord |
| Materiaal | Rubber |
| Productnaam | Laars |
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Basiskleur | Zwart |
| Stuks | Kit |
| Merk | ALL BALLS |
| Rijstijl | UTV , ATV |
