ALL BALLS - C.V.BOOT KIT 19-5023 - 02130530
21,70incl. BTW
21,70incl. BTW

21,70incl. BTW
| Type | CV |
|---|---|
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Imperiale Buitendiameter | 2-23/64" |
| Imperiale Binnendiameter | 0,71" |
| Binnendiameter Metrisch | 18 mm |
| Buitendiameter Metrisch | 60 mm |
| Imperiale Lengte | 2-13/16 Inch |
| Lengtemaat | 72 mm |
| Buitendiameter | 60 mm (2-23/64") |
| Binnendiameter | 18 mm (0,71 Duim) |
| Lengte | 72 mm (2-13/16") |
|---|---|
| Montagepositie | Voor , Inbouw |
| Materiaal | Rubber |
| Productnaam | Laars |
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Basiskleur | Zwart |
| Stuks | Kit |
| Merk | ALL BALLS |
| Rijstijl | UTV |
