ALL BALLS - C.V.BOOT KIT 19-5024 - 02130531
21,70incl. BTW
21,70incl. BTW

21,70incl. BTW
| Type | CV |
|---|---|
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Imperiale Buitendiameter | 2-61/64" |
| Imperiale Binnendiameter | 29/32" |
| Buitendiameter Metrisch | 75 mm |
| Lengtemaat | 82 MM |
| Buitendiameter | 75 mm (2-61/64") |
| Binnendiameter | 23 mm (29/32") |
| Lengte | 82 mm (3-15/64") |
|---|---|
| Montagepositie | Achter , Voor , Inbouw , Buitenbord |
| Materiaal | Rubber |
| Productnaam | Laars |
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Basiskleur | Zwart |
| Stuks | Kit |
| Merk | ALL BALLS |
| Rijstijl | UTV , ATV |
