ALL BALLS - C.V.BOOT KIT 19-5025 - 02130532
21,70incl. BTW
21,70incl. BTW

21,70incl. BTW
| Type | CV |
|---|---|
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Imperiale Buitendiameter | 2-33/64" |
| Imperiale Binnendiameter | 3/4" |
| Binnendiameter Metrisch | 19,1 mm |
| Buitendiameter Metrisch | 64 mm |
| Imperiale Lengte | 3-3/4" |
| Lengtemaat | 95 Millimeter |
| Buitendiameter | 64 mm (2-33/64") |
| Binnendiameter | 19,1 mm (3/4") |
| Lengte | 95 mm (3-3/4") |
|---|---|
| Montagepositie | Achter , Voor , Midden , Inbouw , Buitenbord |
| Materiaal | Rubber |
| Productnaam | Laars |
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Basiskleur | Zwart |
| Stuks | Kit |
| Merk | ALL BALLS |
| Rijstijl | UTV , ATV |
