ALL BALLS - C.V.BOOT KIT 19-5027 - 02130534
21,70incl. BTW
21,70incl. BTW

21,70incl. BTW
| Type | CV |
|---|---|
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Imperiale Buitendiameter | 2-23/64" |
| Imperiale Binnendiameter | 0,69" |
| Binnendiameter Metrisch | 17,5 mm |
| Buitendiameter Metrisch | 60 mm |
| Imperiale Lengte | 3 ½" |
| Lengtemaat | 89 mm |
| Buitendiameter | 60 mm (2-23/64") |
| Binnendiameter | 17,5 mm (0,69") |
| Lengte | 89 mm (3-1/2") |
|---|---|
| Montagepositie | Achter , Voor , Midden , Inbouw , Buitenbord |
| Materiaal | Rubber |
| Productnaam | Laars |
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Basiskleur | Zwart |
| Stuks | Kit |
| Merk | ALL BALLS |
| Rijstijl | UTV , ATV |
