ALL BALLS - C.V.BOOT KIT 19-5029 - 02130536
21,70incl. BTW
21,70incl. BTW

21,70incl. BTW
| Type | CV |
|---|---|
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Imperiale Buitendiameter | 2-23/64" |
| Imperiale Binnendiameter | 5/8" |
| Binnendiameter Metrisch | 16 mm |
| Buitendiameter Metrisch | 60 mm |
| Imperiale Lengte | 3-1/8"" |
| Lengtemaat | 80 mm |
| Buitendiameter | 60 mm (2-23/64") |
| Binnendiameter | 16 mm (5/8") |
| Lengte | 80 mm (3-1/8") |
|---|---|
| Montagepositie | Voor , Inbouw |
| Materiaal | Rubber |
| Productnaam | Laars |
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Basiskleur | Zwart |
| Stuks | Kit |
| Merk | ALL BALLS |
| Rijstijl | UTV , ATV |
