ALL BALLS - C.V.BOOT KIT 19-5030 - 02130537
21,70incl. BTW
21,70incl. BTW

21,70incl. BTW
| Type | CV |
|---|---|
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Imperiale Buitendiameter | 2-29/64" |
| Imperiale Binnendiameter | 11/16" |
| Binnendiameter Metrisch | 17 mm |
| Buitendiameter Metrisch | 62,5 mm |
| Imperiale Lengte | 3-1/8"" |
| Lengtemaat | 80 mm |
| Buitendiameter | 62,5 mm (2-29/64") |
| Binnendiameter | 17 mm (11/16") |
| Lengte | 80 mm (3-1/8") |
|---|---|
| Montagepositie | Achter , Voor , Inbouw , Buitenbord |
| Materiaal | Rubber |
| Productnaam | Laars |
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Basiskleur | Zwart |
| Stuks | Kit |
| Merk | ALL BALLS |
| Rijstijl | UTV , ATV |
