EPI - BEARING WHEEL KIT - 02151085
37,50incl. BTW
37,50incl. BTW

37,50incl. BTW
| Type | Wiel |
|---|---|
| Thickness Metric | 32 mm |
| Rijstijl | UTV , ATV |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Imperiale Buitendiameter | 2.17" |
| Imperiale Binnendiameter | 1,18" |
| Binnendiameter Metrisch | 30 mm |
| Buitendiameter Metrisch | 55 mm |
| Dikte | 32 mm (1,26") |
| Buitendiameter | 55 mm (2,17") |
|---|---|
| Binnendiameter | 30 mm (1,18") |
| Montagepositie | Achter , Voor |
| Materiaal | Metaalseal met Rubberen Rand |
| Productnaam | Lager |
| Stuks | Kit |
| Stijl | Dubbele Lip |
| Merk | EPI |
| Thickness Imperial | 1,26" |
