EPI - BEARING WHEEL KIT - 02151086
42,19incl. BTW
42,19incl. BTW

42,19incl. BTW
| Type | Wiel |
|---|---|
| Thickness Metric | 37 mm |
| Rijstijl | UTV , ATV |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Imperiale Buitendiameter | 2,36" |
| Imperiale Binnendiameter | 1,18" |
| Binnendiameter Metrisch | 30 mm |
| Buitendiameter Metrisch | 60 mm |
| Dikte | 37 mm (1,46") |
| Buitendiameter | 60 mm (2,36") |
|---|---|
| Binnendiameter | 30 mm (1,18") |
| Montagepositie | Achter , Voor |
| Materiaal | Rubberen afdichting |
| Productnaam | Lager |
| Stuks | Kit |
| Stijl | Dubbele Lip |
| Merk | EPI |
| Thickness Imperial | 1,46" |
