MOOSE OFFROAD HARD-PARTS - WHEELBEARING TAPERED DAC - 02151127
60,50incl. BTW
60,50incl. BTW

60,50incl. BTW
| Type | Tapvormig |
|---|---|
| Thickness Metric | 27 mm |
| Rijstijl | ATV |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Imperiale Buitendiameter | 2,4" |
| Imperiale Binnendiameter | 1,34" |
| Binnendiameter Metrisch | 34 mm |
| Buitendiameter Metrisch | 61 mm |
| Dikte | 27 mm (1,06") |
|---|---|
| Buitendiameter | 61 mm (2,4") |
| Binnendiameter | 34 mm (1,34") |
| Montagepositie | Achter |
| Productnaam | Wiellager |
| Stuks | Kit |
| Stijl | Dubbel Hoekcontact |
| Merk | MOOSE OFFROAD HARD-PARTS |
| Thickness Imperial | 1,06" |
