MOOSE OFFROAD HARD-PARTS - WHEELBEARING TAPERED DAC - 02151131
75,96incl. BTW
75,96incl. BTW

75,96incl. BTW
| Type | Tapvormig |
|---|---|
| Thickness Metric | 37 mm |
| Rijstijl | UTV |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Imperiale Buitendiameter | 2,36" |
| Imperiale Binnendiameter | 1,18" |
| Binnendiameter Metrisch | 30 mm |
| Buitendiameter Metrisch | 60 mm |
| Dikte | 37 mm (1,46") |
|---|---|
| Buitendiameter | 60 mm (2,36") |
| Binnendiameter | 30 mm (1,18") |
| Montagepositie | Voor |
| Productnaam | Wiellager |
| Stuks | Kit |
| Stijl | Dubbel Hoekcontact |
| Merk | MOOSE OFFROAD HARD-PARTS |
| Thickness Imperial | 1,46" |
