MOOSE OFFROAD HARD-PARTS - WHEEL BEARING HI PERF TAPERED - 02151134
65,28incl. BTW
65,28incl. BTW

65,28incl. BTW
| Type | Tapvormig |
|---|---|
| Thickness Metric | 40 mm |
| Rijstijl | UTV , ATV |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Imperiale Buitendiameter | 2,91" |
| Imperiale Binnendiameter | 1,57" |
| Binnendiameter Metrisch | 40 mm |
| Buitendiameter Metrisch | 74 mm |
| Dikte | 40 mm (1,57") |
|---|---|
| Buitendiameter | 74 mm (2,91") |
| Binnendiameter | 40 mm (1,57") |
| Montagepositie | Achter , Voor |
| Productnaam | Wiellager |
| Stuks | Kit |
| Stijl | Dubbel Hoekcontact |
| Merk | MOOSE OFFROAD HARD-PARTS |
| Thickness Imperial | 1,57" |
