MOOSE OFFROAD HARD-PARTS - WHEELBEARING TAPERED DAC - 02151135
73,25incl. BTW
73,25incl. BTW

73,25incl. BTW
| Type | Tapvormig |
|---|---|
| Thickness Metric | 40 mm |
| Rijstijl | UTV |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Imperiale Buitendiameter | 2.83" |
| Imperiale Binnendiameter | 1,73" |
| Binnendiameter Metrisch | 44 mm |
| Buitendiameter Metrisch | 72 mm |
| Dikte | 40 mm (1,57") |
|---|---|
| Buitendiameter | 72 mm (2,83") |
| Binnendiameter | 44 mm (1,73") |
| Montagepositie | Achter |
| Productnaam | Wiellager |
| Stuks | Kit |
| Stijl | Dubbel Hoekcontact |
| Merk | MOOSE OFFROAD HARD-PARTS |
| Thickness Imperial | 1,57" |
