SKF - SEAL KT FORK UPGR YAM 41 MM - 04070864
37,38incl. BTW
37,38incl. BTW

37,38incl. BTW
| Type | Vorkafdichting |
|---|---|
| Thickness Metric | 7,50 mm |
| Onderzoek Waarde | Niveau 2 |
| Imperiale Buitendiameter | 2,09" |
| Imperiale Binnendiameter | 1,61" |
| Binnendiameter Metrisch | 41,00 mm |
| Buitendiameter Metrisch | 53,10 mm |
| Dikte | 7,50 mm (0,30") |
| Buitendiameter | 53,10 mm (2,09") |
|---|---|
| Binnendiameter | 41,00 mm (1,61") |
| Model | Voor standaard vorken |
| Materiaal | Rubber |
| Productnaam | Vorkafdichting |
| Stuks | Kit |
| Merk | SKF |
| Thickness Imperial | 0,30" |
