SKF - SEAL KT FORK UPGR SHO 43 MM - 04070867
37,38incl. BTW
37,38incl. BTW

37,38incl. BTW
| Type | Vorkafdichting |
|---|---|
| Onderzoek Waarde | Niveau 2 |
| Imperiale Buitendiameter | 2,13" |
| Imperiale Binnendiameter | 1,69" |
| Binnendiameter Metrisch | 43,00 mm |
| Buitendiameter Metrisch | 54,00 mm |
| Dikte | 9,00 mm (0,35") |
| Buitendiameter | 54,00 mm (2,13") |
|---|---|
| Binnendiameter | 43,00 mm (1,69") |
| Model | Voor Showa Vorken |
| Materiaal | Rubber |
| Productnaam | Vorkafdichting |
| Stuks | Elk |
| Merk | SKF |
| Thickness Imperial | 0,35" |
