SKF - SEAL KT FORK UPGR WP 43 MM - 04070868
37,38incl. BTW
37,38incl. BTW

37,38incl. BTW
| Type | Vorkafdichting |
|---|---|
| Thickness Metric | 9,50 mm |
| Onderzoek Waarde | Niveau 2 |
| Imperiale Buitendiameter | 2,08" |
| Imperiale Binnendiameter | 1,69" |
| Binnendiameter Metrisch | 43,00 mm |
| Dikte | 9,50 mm/10,00 mm (0,37"/0,39") |
| Buitendiameter | 52,90 mm (2,08") |
|---|---|
| Binnendiameter | 43,00 mm (1,69") |
| Materiaal | Rubber |
| Productnaam | Vorkafdichting |
| Stuks | Kit |
| Merk | SKF |
| Thickness Imperial | 0,37" |
