SKF - SEAL KT FORK UPGR MAR 35 MM - 04070873
37,38incl. BTW
37,38incl. BTW

37,38incl. BTW
| Type | Vorkafdichting |
|---|---|
| Thickness Metric | 10,00 mm |
| Onderzoek Waarde | Niveau 2 |
| Imperiale Buitendiameter | 1,85" |
| Imperiale Binnendiameter | 1,38" |
| Binnendiameter Metrisch | 35,00 mm |
| Buitendiameter Metrisch | 47,00 mm |
| Dikte | 10,00 mm (0,39") |
|---|---|
| Buitendiameter | 47,00 mm (1,85") |
| Binnendiameter | 35,00 mm (1,38") |
| Materiaal | Rubber |
| Productnaam | Vorkafdichting |
| Stuks | Kit |
| Merk | SKF |
| Thickness Imperial | 0,39" |
