SKF - SEAL KT FORK UPGR WP 35 MM - 04070875
37,38incl. BTW
37,38incl. BTW

37,38incl. BTW
| Type | Vorkafdichting |
|---|---|
| Onderzoek Waarde | Niveau 2 |
| Imperiale Buitendiameter | 1,81" |
| Imperiale Binnendiameter | 1,38" |
| Binnendiameter Metrisch | 35,00 mm |
| Buitendiameter Metrisch | 46,00 mm |
| Dikte | 7,90 mm (0,31") |
| Buitendiameter | 46,00 mm (1,81") |
|---|---|
| Binnendiameter | 35,00 mm (1,38") |
| Materiaal | Rubber |
| Productnaam | Vorkafdichting |
| Stuks | Kit |
| Merk | SKF |
| Thickness Imperial | 0,31" |
