SKF - SEAL KT FORK UPGR KAY 36 MM - 04070876
37,38incl. BTW
37,38incl. BTW

37,38incl. BTW
| Type | Vorkafdichting |
|---|---|
| Thickness Metric | 8,00 mm |
| Onderzoek Waarde | Niveau 2 |
| Imperiale Buitendiameter | 1,89" |
| Imperiale Binnendiameter | 1,40" |
| Binnendiameter Metrisch | 36,00 mm |
| Buitendiameter Metrisch | 48,00 mm |
| Dikte | 8,00 mm (0,32 Duim) |
| Buitendiameter | 48,00 mm (1,89") |
|---|---|
| Binnendiameter | 36,00 mm (1,40") |
| Model | Voor Kayaba Voorvorken |
| Materiaal | Rubber |
| Productnaam | Vorkafdichting |
| Stuks | Kit |
| Merk | SKF |
| Thickness Imperial | 0,32" |
