SKF - SEAL KT FORK UPGR PAI 38 MM - 04070878
37,38incl. BTW
37,38incl. BTW

37,38incl. BTW
| Type | Vorkafdichting |
|---|---|
| Thickness Metric | 7,50 mm |
| Onderzoek Waarde | Niveau 2 |
| Imperiale Buitendiameter | 1,97" |
| Binnendiameter Metrisch | 38,00 mm |
| Buitendiameter Metrisch | 50,00 mm |
| Dikte | 7,50 mm (0,30") |
| Buitendiameter | 50,00 mm (1,97") |
|---|---|
| Binnendiameter | 38,00 mm (1,48") |
| Materiaal | Rubber |
| Productnaam | Vorkafdichting |
| Stuks | Kit |
| Merk | SKF |
| Thickness Imperial | 0,30" |
