SKF - SEAL KT FORK UPGR SHO 39 MM - 04070879
37,38incl. BTW
37,38incl. BTW

37,38incl. BTW
| Type | Vorkafdichting |
|---|---|
| Thickness Metric | 11,00 mm |
| Onderzoek Waarde | Niveau 2 |
| Imperiale Buitendiameter | 2.05" |
| Imperiale Binnendiameter | 1,54" |
| Binnendiameter Metrisch | 39,00 mm |
| Buitendiameter Metrisch | 52,00 mm |
| Dikte | 11,00 mm (0,43") |
| Buitendiameter | 52,00 mm (2,05") |
|---|---|
| Binnendiameter | 39,00 mm (1,54") |
| Model | Voor Showa Vorken |
| Materiaal | Rubber |
| Productnaam | Vorkafdichting |
| Stuks | Kit |
| Merk | SKF |
| Thickness Imperial | 0,43" |
