SKF - SEAL KT FORK UPGR TEC 39 MM - 04070880
37,38incl. BTW
37,38incl. BTW

37,38incl. BTW
| Type | Vorkafdichting |
|---|---|
| Imperiale Buitendiameter | 2,01 |
| Imperiale Binnendiameter | 1,54" |
| Binnendiameter Metrisch | 39,00 mm |
| Buitendiameter Metrisch | 51,00 mm |
| Dikte | 7,50 mm/10,00 mm (0,30"/0,39") |
| Buitendiameter | 51,00 mm (2,01") |
|---|---|
| Binnendiameter | 39,00 mm (1,54") |
| Materiaal | Rubber |
| Productnaam | Vorkafdichting |
| Stuks | Kit |
| Merk | SKF |
| Onderzoek Waarde | Niveau 2 |
