SKF - SEAL KT FORK UPGR MAR 45 MM - 04070890
37,38incl. BTW
37,38incl. BTW

37,38incl. BTW
| Type | Vorkafdichting |
|---|---|
| Thickness Metric | 11,00 mm |
| Onderzoek Waarde | Niveau 2 |
| Imperiale Buitendiameter | 2,28" |
| Imperiale Binnendiameter | 1,77 |
| Binnendiameter Metrisch | 45,00 mm |
| Buitendiameter Metrisch | 58,00 mm |
| Dikte | 11,00 mm (0,43") |
|---|---|
| Buitendiameter | 58,00 mm (2,28") |
| Binnendiameter | 45,00 mm (1,77") |
| Materiaal | Rubber |
| Productnaam | Vorkafdichting |
| Stuks | Kit |
| Merk | SKF |
| Thickness Imperial | 0,43" |
