SKF - SEAL KT FORK UPGR SHO 45 MM - 04070892
37,38incl. BTW
37,38incl. BTW

37,38incl. BTW
| Type | Vorkafdichting |
|---|---|
| Imperiale Buitendiameter | 2,24" |
| Imperiale Binnendiameter | 1,77 |
| Binnendiameter Metrisch | 45,00 mm |
| Buitendiameter Metrisch | 57,00 mm |
| Dikte | 11 mm/14 mm (0,43"/0,55") |
| Buitendiameter | 57,00 mm (2,24") |
| Binnendiameter | 45,00 mm (1,77") |
|---|---|
| Model | Voor Showa Vorken |
| Materiaal | Rubber |
| Productnaam | Vorkafdichting |
| Stuks | Kit |
| Merk | SKF |
| Onderzoek Waarde | Niveau 2 |
