OHLINS - STEERING DAMPER KAWASAKI ZX-6R - 04140535
482,98incl. BTW
482,98incl. BTW

482,98incl. BTW
| Type | Besturing |
|---|---|
| Imperiale Lengte | 2,56" |
| Lengtemaat | 65,00 mm |
| Lengte | 65,00 mm (2,56") |
| Productnaam | Demper Kit |
| Kleur/Afwerking | Chrom |
|---|---|
| Stuks | Kit |
| Stijl | Standaard Beugel |
| Merk | OHLINS |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
