RENTHAL - RENTHAL BAR 22MM RAPTOR BLK - 06010095
100,77incl. BTW
100,77incl. BTW

100,77incl. BTW
| Merk | RENTHAL |
|---|---|
| Metrische klemdiameter | 22 mm |
| Klemdiameter (Imperiaal) | 7/8" |
| Metrische Hoogte | 14 cm |
| Height Imperial | 5-1/2" |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Rijstijl | Off-Road , ATV |
| Metrische klembreedte | 80 mm |
| Stijging Metric | 11 cm |
| Rise Imperial | 4-1/4" |
| Pullback/Sweep-metric | 97 mm |
| Pullback/Sweep Imperial | 3-13/16" |
| Klemwijdte Imperial | 3-1/8" |
| Besturing Diameter Metric | 22 mm |
| Stuurdiameter Metrisch | 22 mm |
| Besturing Diameter Imperiaal | 7/8" |
| Stuurdiameter Imperial | 7/8" |
| Eind Stijging Meetwaarde | 14 cm |
| Klembreedte | 80 mm (3-1/8") |
| Bedieningsdiameter | 22 mm (7/8") |
| Stuurdiameter | 22 mm (7/8") |
|---|---|
| Stijl | Universeel |
| Stuks | Elk |
| Basiskleur | Zwart |
| Kleur/Afwerking | Zwart , Glans |
| Productnaam | Stuur |
| Materiaal | Aluminium |
| Kenmerken | Inclusief pad , Geribbeld Koppelingsuiteinde , Dwarsbalk |
| Basisafwerking | Glans |
| Breedte | 79 cm (31-1/8") |
| Breedte (Metrisch) | 79 cm |
| Breedte Imperial | 31-1/8" |
| Hoogte | 14 cm (5-1/2') |
| Stijging | 11 cm (4-1/4") |
| Eindstijging | 14 cm (5-1/2") |
| Type/Buiging | Roofvogel , OEM Vervangende Bocht |
| Terugtrekking/Bogen | 97 mm (3-13/16") |
| Clamping Diameter | 22 mm (7/8") |
| Eind Stijg Imperiaal | 5-1/2" |
