RENTHAL - HANDLEBAR 7/8 50 PITBIKE SI - 06010144
95,75incl. BTW
95,75incl. BTW

95,75incl. BTW
| Merk | RENTHAL |
|---|---|
| Metrische klemdiameter | 22 mm |
| Klemdiameter (Imperiaal) | 7/8" |
| Metrische Hoogte | 19,6 cm |
| Height Imperial | 7-3/4" |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Rijstijl | Off-Road , ATV |
| Metrische klembreedte | 60 mm |
| Stijging Metric | 19 cm |
| Rise Imperial | 7-1/2" |
| Pullback/Sweep-metric | 42 mm |
| Pullback/Sweep Imperial | 1-5/8" |
| Klemwijdte Imperial | 2-3/8" |
| Besturing Diameter Metric | 22 mm |
| Stuurdiameter Metrisch | 22 mm |
| Besturing Diameter Imperiaal | 7/8" |
| Stuurdiameter Imperial | 7/8" |
| Eind Stijging Meetwaarde | 19,6 cm |
| Klembreedte | 60 mm (2-3/8") |
| Bedieningsdiameter | 22 mm (7/8") |
| Stuurdiameter | 22 mm (7/8") |
|---|---|
| Stijl | Universeel |
| Stuks | Elk |
| Basiskleur | Zilver |
| Kleur/Afwerking | Zilver , Glans |
| Productnaam | Stuur |
| Materiaal | Aluminium |
| Kenmerken | Inclusief pad , Geribbeld Koppelingsuiteinde , Dwarsbalk |
| Basisafwerking | Glans |
| Breedte | 71,5 cm (28-1/8") |
| Breedte (Metrisch) | 71,5 cm |
| Breedte Imperial | 28-1/8" |
| Hoogte | 19,6 cm (7-3/4") |
| Stijging | 19 cm (7-1/2") |
| Eindstijging | 19,6 cm (7-3/4") |
| Type/Buiging | Mini , MX , Speelfiets |
| Terugtrekking/Bogen | 42 mm (1-5/8") |
| Clamping Diameter | 22 mm (7/8") |
| Eind Stijg Imperiaal | 7-3/4" |
