RENTHAL - HANDLEBAR 7/8 ROAD LOW SVR - 06010238
70,02incl. BTW
70,02incl. BTW

70,02incl. BTW
| Merk | RENTHAL |
|---|---|
| Middenbreedte-metric | 18,7 cm |
| Eind Stijg Imperiaal | 4-1/4" |
| Stuurdiameter Imperial | 7/8" |
| Stuurdiameter Metrisch | 22 mm |
| Pullback/Sweep Imperial | 5" |
| Rise Imperial | 3" |
| Onderzoek Waarde | Niveau 2 |
| Klemdiameter (Imperiaal) | 7/8" |
| Stuurdiameter | 22 mm (7/8") |
|---|---|
| Middenbreedte | 18,7 cm (7-3/8 duim) |
| Type/Buiging | Laag |
| Breedte Imperial | 29-1/2" |
| Materiaal | Aluminium |
| Productnaam | Stuur |
| Kleur/Afwerking | Zilver |
| Stuks | Elk |
| Middellijn Breedte Imperiaal | 7-3/8" |
