RENTHAL - HANDLEBAR 7/8 ROAD HIGH SLV - 06010244
70,02incl. BTW
70,02incl. BTW

70,02incl. BTW
| Middellijn Breedte Imperiaal | 7-3/8" |
|---|---|
| Stijging Metric | 96 mm |
| Metrische klembreedte | 105 mm |
| Rijstijl | Straat |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Height Imperial | 4-3/4" |
| Metrische Hoogte | 12,1 cm |
| Klemdiameter (Imperiaal) | 7/8" |
| Metrische klemdiameter | 22 mm |
| Rise Imperial | 3-3/4" |
| Pullback/Sweep-metric | 10,1 cm |
| Pullback/Sweep Imperial | 4" |
| Middenbreedte-metric | 18,7 cm |
| Eind Stijg Imperiaal | 4-3/4" |
| Eind Stijging Meetwaarde | 12 cm |
| Stuurdiameter Imperial | 7/8" |
| Besturing Diameter Imperiaal | 7/8" |
| Stuurdiameter Metrisch | 22 mm |
| Besturing Diameter Metric | 22 mm |
| Klemwijdte Imperial | 4-1/8" |
| Klembreedte | 105 mm (4-1/8 Duim) |
| Bedieningsdiameter | 22 mm (7/8") |
| Basisafwerking | Geanodiseerd |
|---|---|
| Kenmerken | Geribbeld Koppelingsuiteinde |
| Materiaal | 7010-T6 Aluminium |
| Productnaam | Stuur |
| Kleur/Afwerking | Zilver , Geanodiseerd |
| Basiskleur | Zilver |
| Stuks | Elk |
| Stijl | Universeel |
| Breedte | 71,6 cm (28-1/8") |
| Breedte (Metrisch) | 71,6 cm |
| Breedte Imperial | 28-1/8" |
| Stuurdiameter | 22 mm (7/8") |
| Clamping Diameter | 22 mm (7/8") |
| Terugtrekking/Bogen | 10,1 cm (4") |
| Middenbreedte | 18,7 cm (7-3/8 duim) |
| Type/Buiging | Hoog |
| Eindstijging | 12 cm (4-3/4") |
| Stijging | 96 mm (3-3/4") |
| Hoogte | 12,1 cm (4-3/4") |
| Merk | RENTHAL |
