RENTHAL - HANDLEBAR STREET FIGHTER GOLD - 06010249
100,28incl. BTW
100,28incl. BTW

100,28incl. BTW
| Middellijn Breedte Imperiaal | 7-3/4" |
|---|---|
| Stijging Metric | 58 mm |
| Metrische klembreedte | 115 mm |
| Rijstijl | Straat |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Height Imperial | 4" |
| Metrische Hoogte | 10,1 cm |
| Klemdiameter (Imperiaal) | 7/8" |
| Metrische klemdiameter | 22 mm |
| Rise Imperial | 2-9/32" |
| Pullback/Sweep-metric | 79 mm |
| Pullback/Sweep Imperial | 3-1/8" |
| Middenbreedte-metric | 19,5 cm |
| Eind Stijg Imperiaal | 4" |
| Eind Stijging Meetwaarde | 10 cm |
| Stuurdiameter Imperial | 7/8" |
| Besturing Diameter Imperiaal | 7/8" |
| Stuurdiameter Metrisch | 22 mm |
| Besturing Diameter Metric | 22 mm |
| Klemwijdte Imperial | 4-1/2" |
| Klembreedte | 115 mm (4-1/2") |
| Bedieningsdiameter | 22 mm (7/8") |
| Basisafwerking | Geanodiseerd |
|---|---|
| Kenmerken | Geribbeld Koppelingsuiteinde , Dwarsbalk |
| Materiaal | 7010-T6 Aluminium |
| Productnaam | Stuur |
| Kleur/Afwerking | Geanodiseerd , Goud |
| Basiskleur | Goud |
| Stuks | Elk |
| Stijl | Universeel |
| Breedte | 75,9 cm (29-7/8") |
| Breedte (Metrisch) | 75,9 cm |
| Breedte Imperial | 29-7/8" |
| Stuurdiameter | 22 mm (7/8") |
| Clamping Diameter | 22 mm (7/8") |
| Terugtrekking/Bogen | 79 mm (3-1/8") |
| Middenbreedte | 19,5 cm (7-3/4") |
| Type/Buiging | Straatvechter |
| Eindstijging | 10 cm (4") |
| Stijging | 58 mm (2-9/32") |
| Hoogte | 10,1 cm (4") |
| Merk | RENTHAL |
