RENTHAL - HANDLEBAR 7/8 RC 809 HIGH SI - 06010448
95,75incl. BTW
95,75incl. BTW

95,75incl. BTW
| Merk | RENTHAL |
|---|---|
| Metrische klemdiameter | 22 mm |
| Klemdiameter (Imperiaal) | 7/8" |
| Metrische Hoogte | 11,9 cm |
| Height Imperial | 4-11/16" |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Rijstijl | Off-Road , ATV |
| Metrische klembreedte | 120 mm |
| Stijging Metric | 84 mm |
| Rise Imperial | 3-5/16" |
| Pullback/Sweep-metric | 56 mm |
| Pullback/Sweep Imperial | 2-3/16" |
| Klemwijdte Imperial | 4-3/4" |
| Besturing Diameter Metric | 22 mm |
| Stuurdiameter Metrisch | 22 mm |
| Besturing Diameter Imperiaal | 7/8" |
| Stuurdiameter Imperial | 7/8" |
| Eind Stijging Meetwaarde | 11,9 cm |
| Klembreedte | 120 mm (4,75") |
| Bedieningsdiameter | 22 mm (7/8") |
| Stuurdiameter | 22 mm (7/8") |
|---|---|
| Stijl | Universeel |
| Stuks | Elk |
| Basiskleur | Zilver |
| Kleur/Afwerking | Zilver , Glans |
| Productnaam | Stuur |
| Materiaal | Aluminium |
| Kenmerken | Inclusief pad , Geribbeld Koppelingsuiteinde , Dwarsbalk |
| Basisafwerking | Glans |
| Breedte | 81,4 cm (32") |
| Breedte (Metrisch) | 81,4 cm |
| Breedte Imperial | 32" |
| Hoogte | 11,9 cm (4-11/16") |
| Stijging | 84 mm (3-5/16") |
| Eindstijging | 11,9 cm (4-11/16") |
| Type/Buiging | Hoog , MX , RC , Enduro , Motorfiets |
| Terugtrekking/Bogen | 56 mm (2-3/16") |
| Clamping Diameter | 22 mm (7/8") |
| Eind Stijg Imperiaal | 4-11/16" |
