RENTHAL - HANDLEBAR 7/8 PITBIKE BK - 06010454
100,28incl. BTW
100,28incl. BTW

100,28incl. BTW
| Merk | RENTHAL |
|---|---|
| Metrische klemdiameter | 22 mm |
| Klemdiameter (Imperiaal) | 7/8" |
| Metrische Hoogte | 15 cm |
| Height Imperial | 6" |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Rijstijl | Off-Road , ATV |
| Metrische klembreedte | 120 mm |
| Stijging Metric | 11,8 cm |
| Rise Imperial | 4-5/8" |
| Pullback/Sweep-metric | 67 mm |
| Pullback/Sweep Imperial | 2-5/8" |
| Klemwijdte Imperial | 4-3/4" |
| Besturing Diameter Metric | 22 mm |
| Stuurdiameter Metrisch | 22 mm |
| Besturing Diameter Imperiaal | 7/8" |
| Stuurdiameter Imperial | 7/8" |
| Eind Stijging Meetwaarde | 15,1 cm |
| Klembreedte | 120 mm (4,75") |
| Bedieningsdiameter | 22 mm (7/8") |
| Stuurdiameter | 22 mm (7/8") |
|---|---|
| Stijl | Universeel |
| Stuks | Elk |
| Basiskleur | Zwart |
| Kleur/Afwerking | Zwart , Glans |
| Productnaam | Stuur |
| Materiaal | Aluminium |
| Kenmerken | Inclusief pad , Geribbeld Koppelingsuiteinde , Dwarsbalk |
| Basisafwerking | Glans |
| Breedte | 74 cm (29-1/8") |
| Breedte (Metrisch) | 74 cm |
| Breedte Imperial | 29-1/8" |
| Hoogte | 15 cm (6") |
| Stijging | 11,8 cm (4-5/8") |
| Eindstijging | 15,1 cm (5-15/16") |
| Type/Buiging | Mini , MX , Speelfiets |
| Terugtrekking/Bogen | 67 mm (2-5/8") |
| Clamping Diameter | 22 mm (7/8") |
| Eind Stijg Imperiaal | 5-15/16" |
