RENTHAL - RENTHAL TWINWALL 921 BK - 06010469
194,51incl. BTW
194,51incl. BTW

194,51incl. BTW
| Merk | RENTHAL |
|---|---|
| Klembreedte | 95 mm (3-3/4") |
| Metrische klemdiameter | 28,6 mm |
| Klemdiameter (Imperiaal) | 1-1/8" |
| Metrische Hoogte | 85 mm |
| Height Imperial | 3-3/8" |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Rijstijl | Off-Road , ATV |
| Metrische klembreedte | 95 mm |
| Stijging Metric | 43 mm |
| Rise Imperial | 1-11/16" |
| Pullback/Sweep-metric | 41 mm |
| Pullback/Sweep Imperial | 1-5/8" |
| Klemwijdte Imperial | 3-3/4" |
| Besturing Diameter Metric | 22 mm |
| Stuurdiameter Metrisch | 28,6 mm |
| Besturing Diameter Imperiaal | 7/8" |
| Bedieningsdiameter | 22 mm (7/8") |
| Stuurdiameter | 28,6 mm (1-1/8") |
|---|---|
| Stijl | Universeel |
| Stuks | Elk |
| Basiskleur | Zwart |
| Kleur/Afwerking | Zwart , Geanodiseerd |
| Productnaam | Stuur |
| Materiaal | 7010-T6 Aluminium |
| Kenmerken | Inclusief pad , Geribbeld Koppelingsuiteinde , Dwarsbalk |
| Basisafwerking | Geanodiseerd |
| Breedte | 81,6 cm (32-1/8") |
| Breedte (Metrisch) | 81,6 cm |
| Breedte Imperial | 32-1/8" |
| Hoogte | 85 mm (3-3/8") |
| Stijging | 43 mm (1-11/16") |
| Type/Buiging | Yamaha , Dubbelwandig |
| Terugtrekking/Bogen | 41 mm (1-5/8") |
| Clamping Diameter | 28,6 mm (1-1/8") |
| Stuurdiameter Imperial | 1-1/8" |
