RENTHAL - RENTHAL TWINWALL 923 BLK - 06011633
194,51incl. BTW
194,51incl. BTW

194,51incl. BTW
| Merk | RENTHAL |
|---|---|
| Klembreedte | 80 mm (3-1/8") |
| Metrische klemdiameter | 28,6 mm |
| Klemdiameter (Imperiaal) | 1-1/8" |
| Metrische Hoogte | 11,2 cm |
| Height Imperial | 4-7/16" |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Rijstijl | Off-Road , ATV |
| Metrische klembreedte | 80 mm |
| Stijging Metric | 80 mm |
| Rise Imperial | 3-1/8" |
| Pullback/Sweep-metric | 40 mm |
| Pullback/Sweep Imperial | 1-5/8" |
| Klemwijdte Imperial | 3-1/8" |
| Besturing Diameter Metric | 22 mm |
| Stuurdiameter Metrisch | 28,6 mm |
| Besturing Diameter Imperiaal | 7/8" |
| Bedieningsdiameter | 22 mm (7/8") |
| Stuurdiameter | 28,6 mm (1-1/8") |
|---|---|
| Stijl | Universeel |
| Stuks | Elk |
| Basiskleur | Zwart |
| Kleur/Afwerking | Zwart , Geanodiseerd |
| Productnaam | Stuur |
| Materiaal | 7010-T6 Aluminium |
| Kenmerken | Inclusief pad , Geribbeld Koppelingsuiteinde , Dwarsbalk |
| Basisafwerking | Geanodiseerd |
| Breedte | 75,4 cm (29-3/8") |
| Breedte (Metrisch) | 75,4 cm |
| Breedte Imperial | 29-3/8" |
| Hoogte | 11,2 cm (4-7/16") |
| Stijging | 80 mm (3-1/8") |
| Type/Buiging | Mini , RC , Dubbelwandig |
| Terugtrekking/Bogen | 40 mm (1-5/8") |
| Clamping Diameter | 28,6 mm (1-1/8") |
| Stuurdiameter Imperial | 1-1/8" |
