RENTHAL - FATBAR KTM HIGH 826 BLK - 06011964
144,14incl. BTW
144,14incl. BTW

144,14incl. BTW
| Merk | RENTHAL |
|---|---|
| Klembreedte | 130 mm (5-1/8") |
| Metrische klemdiameter | 28,6 mm |
| Klemdiameter (Imperiaal) | 1-1/8" |
| Metrische Hoogte | 95 mm |
| Height Imperial | 3-3/4" |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Rijstijl | Off-Road |
| Metrische klembreedte | 130 mm |
| Stijging Metric | 68 mm |
| Rise Imperial | 2-11/16" |
| Pullback/Sweep-metric | 42 mm |
| Pullback/Sweep Imperial | 1-5/8" |
| Klemwijdte Imperial | 5-1/8" |
| Besturing Diameter Metric | 22 mm |
| Stuurdiameter Metrisch | 28,6 mm |
| Besturing Diameter Imperiaal | 7/8" |
| Bedieningsdiameter | 22 mm (7/8") |
| Stuurdiameter | 28,6 mm (1-1/8") |
|---|---|
| Stijl | Universeel |
| Stuks | Elk |
| Basiskleur | Zwart |
| Kleur/Afwerking | Zwart , Geanodiseerd |
| Productnaam | Stuur |
| Materiaal | 7010-T6 Aluminium |
| Kenmerken | Glad, Niet Geribbeld |
| Basisafwerking | Geanodiseerd |
| Breedte | 80,5 cm (31-3/4") |
| Breedte (Metrisch) | 80,5 cm |
| Breedte Imperial | 31-3/4" |
| Hoogte | 95 mm (3-3/4") |
| Stijging | 68 mm (2-11/16") |
| Type/Buiging | Hoog , OEM Vervangende Bocht , Fatbar |
| Terugtrekking/Bogen | 42 mm (1-5/8") |
| Clamping Diameter | 28,6 mm (1-1/8") |
| Stuurdiameter Imperial | 1-1/8" |
