RENTHAL - RENTHAL FATBAR 827 KTM TANIUM - 06011966
151,69incl. BTW
151,69incl. BTW

151,69incl. BTW
| Merk | RENTHAL |
|---|---|
| Klembreedte | 117 mm (4-5/8 Duim) |
| Metrische klemdiameter | 28,6 mm |
| Klemdiameter (Imperiaal) | 1-1/8" |
| Metrische Hoogte | 92 mm |
| Height Imperial | 3-5/8" |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Rijstijl | Off-Road |
| Metrische klembreedte | 117 mm |
| Stijging Metric | 52 mm |
| Rise Imperial | 2-1/16" |
| Pullback/Sweep-metric | 52 mm |
| Pullback/Sweep Imperial | 2-1/16" |
| Klemwijdte Imperial | 4-5/8" |
| Besturing Diameter Metric | 22 mm |
| Stuurdiameter Metrisch | 28,6 mm |
| Besturing Diameter Imperiaal | 7/8" |
| Bedieningsdiameter | 22 mm (7/8") |
| Stuurdiameter | 28,6 mm (1-1/8") |
|---|---|
| Stijl | Universeel |
| Stuks | Elk |
| Basiskleur | Zilver |
| Kleur/Afwerking | Geanodiseerd , Titaan |
| Productnaam | Stuur |
| Materiaal | 7010-T6 Aluminium |
| Kenmerken | Glad, Niet Geribbeld |
| Basisafwerking | Geanodiseerd |
| Breedte | 81,1 cm (32") |
| Breedte (Metrisch) | 81,1 cm |
| Breedte Imperial | 32" |
| Hoogte | 92 mm (3-5/8") |
| Stijging | 52 mm (2-1/16") |
| Type/Buiging | OEM Vervangende Bocht , Fatbar |
| Terugtrekking/Bogen | 52 mm (2-1/16") |
| Clamping Diameter | 28,6 mm (1-1/8") |
| Stuurdiameter Imperial | 1-1/8" |
