RENTHAL - FATBAR PAD TEAM RED - 06012145
27,16incl. BTW
27,16incl. BTW

27,16incl. BTW
| Type | Stuur |
|---|---|
| Basisafwerking | Glans |
| Lengte | 25,5 cm (10") |
| Geschikte Diameter | 28,6 mm (1-1/8") |
| Lengtemaat | 25,5 cm |
| Imperiale Lengte | 10" |
| Geschikt voor metrische diameter | 28,6 mm |
| Pasdiameter Imperial | 1-1/8" |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Grafisch | Renthal |
| Model | Dikke Stuur |
|---|---|
| Merk | RENTHAL |
| Stijl | Standaard |
| Stuks | Elk |
| Basiskleur | Rood |
| Kleur/Afwerking | Glans , Rood |
| Productnaam | Pad |
| Materiaal | Schuim |
| Vorm | Vierkant |
| Rijstijl | Off-Road |
