RENTHAL - BAR PAD TEAM BK/W/GN - 06012151
27,16incl. BTW
27,16incl. BTW

27,16incl. BTW
| Type | Stuur , Kruisbalk |
|---|---|
| Basisafwerking | Glans |
| Lengte | 24 cm (9-1/2") |
| Geschikte Diameter | 22 mm (7/8") |
| Lengtemaat | 24 cm |
| Imperiale Lengte | 9-1/2" |
| Geschikt voor metrische diameter | 22 mm |
| Pasdiameter Imperial | 7/8 Inch |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Grafisch | Renthal |
| Model | Teamprobleem |
|---|---|
| Merk | RENTHAL |
| Stijl | Standaard |
| Stuks | Elk |
| Basiskleur | Zwart |
| Kleur/Afwerking | Zwart , Glans , Wit , Groen |
| Productnaam | Pad |
| Materiaal | Schuim |
| Vorm | Rond |
| Rijstijl | Off-Road |
