RENTHAL - HANDLEBAR 7/8 65SX 823 OR - 06012407
100,28incl. BTW
100,28incl. BTW

100,28incl. BTW
| Merk | RENTHAL |
|---|---|
| Metrische klemdiameter | 22 mm |
| Klemdiameter (Imperiaal) | 7/8" |
| Metrische Hoogte | 80 mm |
| Height Imperial | 3-1/8" |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Rijstijl | Off-Road |
| Metrische klembreedte | 110 mm |
| Stijging Metric | 72 mm |
| Rise Imperial | 2-13/16" |
| Pullback/Sweep-metric | 49 mm |
| Pullback/Sweep Imperial | 1-15/16" |
| Klemwijdte Imperial | 4-5/16" |
| Besturing Diameter Metric | 22 mm |
| Stuurdiameter Metrisch | 22 mm |
| Besturing Diameter Imperiaal | 7/8" |
| Stuurdiameter Imperial | 7/8" |
| Eind Stijging Meetwaarde | 80 mm |
| Klembreedte | 110 mm (4-5/16") |
| Bedieningsdiameter | 22 mm (7/8") |
| Stuurdiameter | 22 mm (7/8") |
|---|---|
| Stijl | Universeel |
| Stuks | Elk |
| Basiskleur | Oranje |
| Kleur/Afwerking | Oranje , Glans |
| Productnaam | Stuur |
| Materiaal | Aluminium |
| Kenmerken | Inclusief pad , Geribbeld Koppelingsuiteinde , Dwarsbalk |
| Basisafwerking | Glans |
| Breedte | 74,4 cm (29-5/16") |
| Breedte (Metrisch) | 74,4 cm |
| Breedte Imperial | 29-5/16" |
| Hoogte | 80 mm (3-1/8") |
| Stijging | 72 mm (2-13/16") |
| Eindstijging | 80 mm (3-3/16") |
| Type/Buiging | Mini , MX , 65SX |
| Terugtrekking/Bogen | 49 mm (1-15/16") |
| Clamping Diameter | 22 mm (7/8") |
| Eind Stijg Imperiaal | 3-3/16" |
