RENTHAL - RENTHAL FATBAR 831 KTM85 BLK - 06012435
144,14incl. BTW
144,14incl. BTW

144,14incl. BTW
| Merk | RENTHAL |
|---|---|
| Klembreedte | 12,2 cm (4-3/4") |
| Metrische klemdiameter | 28,6 mm |
| Klemdiameter (Imperiaal) | 1-1/8" |
| Metrische Hoogte | 88 mm |
| Height Imperial | 3-1/2" |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Rijstijl | Off-Road |
| Metrische klembreedte | 12,2 cm |
| Stijging Metric | 53 mm |
| Rise Imperial | 2-3/32" |
| Pullback/Sweep-metric | 50 mm |
| Pullback/Sweep Imperial | 1-15/16" |
| Klemwijdte Imperial | 4-3/4" |
| Besturing Diameter Metric | 22 mm |
| Stuurdiameter Metrisch | 28,6 mm |
| Besturing Diameter Imperiaal | 7/8" |
| Bedieningsdiameter | 22 mm (7/8") |
| Stuurdiameter | 28,6 mm (1-1/8") |
|---|---|
| Stijl | Universeel |
| Stuks | Elk |
| Basiskleur | Zwart |
| Kleur/Afwerking | Zwart , Geanodiseerd |
| Productnaam | Stuur |
| Materiaal | 7010-T6 Aluminium |
| Kenmerken | Glad, Niet Geribbeld |
| Basisafwerking | Geanodiseerd |
| Breedte | 77,9 cm (30-5/8") |
| Breedte (Metrisch) | 77,9 cm |
| Breedte Imperial | 30-5/8" |
| Hoogte | 88 mm (3-1/2") |
| Stijging | 53 mm (2-3/32") |
| Type/Buiging | OEM Vervangende Bocht , Fatbar |
| Terugtrekking/Bogen | 50 mm (1-15/16") |
| Clamping Diameter | 28,6 mm (1-1/8") |
| Stuurdiameter Imperial | 1-1/8" |
