RENTHAL - BARPAD SX MINI BLK/WH/RED - 06013170
27,16incl. BTW
27,16incl. BTW

27,16incl. BTW
| Type | Stuur , Kruisbalk |
|---|---|
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Pasdiameter Imperial | 7/8 Inch |
| Geschikt voor metrische diameter | 22 mm |
| Imperiale Lengte | 8-1/2" |
| Lengtemaat | 21,5 cm |
| Geschikte Diameter | 22 mm (7/8") |
| Lengte | 21,5 cm (8-1/2") |
| Basisafwerking | Glans |
| Grafisch | Renthal |
| Vorm | Rond |
|---|---|
| Materiaal | Schuim |
| Productnaam | Pad |
| Kleur/Afwerking | Zwart , Glans , Rood |
| Basiskleur | Zwart , Rood |
| Stuks | Elk |
| Stijl | Standaard |
| Merk | RENTHAL |
| Rijstijl | Off-Road |
