RENTHAL - RENTHAL 22 VINTAGE 837MID SLV - 06013590
95,75incl. BTW
95,75incl. BTW

95,75incl. BTW
| Merk | RENTHAL |
|---|---|
| Metrische klemdiameter | 22 mm |
| Klemdiameter (Imperiaal) | 7/8" |
| Metrische Hoogte | 14,5 cm |
| Height Imperial | 5-3/4" |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Rijstijl | Off-Road |
| Metrische klembreedte | 170 mm |
| Stijging Metric | 78 mm |
| Rise Imperial | 3-1/16" |
| Pullback/Sweep-metric | 12 cm |
| Pullback/Sweep Imperial | 4-3/4" |
| Klemwijdte Imperial | 6-11/16" |
| Besturing Diameter Metric | 22 mm |
| Stuurdiameter Metrisch | 22 mm |
| Besturing Diameter Imperiaal | 7/8" |
| Stuurdiameter Imperial | 7/8" |
| Eind Stijging Meetwaarde | 14,5 cm |
| Klembreedte | 170 mm (6-11/16") |
| Bedieningsdiameter | 22 mm (7/8") |
| Stuurdiameter | 22 mm (7/8") |
|---|---|
| Stijl | Universeel |
| Stuks | Elk |
| Basiskleur | Zilver |
| Kleur/Afwerking | Zilver , Glans |
| Productnaam | Stuur |
| Materiaal | Aluminium |
| Kenmerken | Inclusief pad , Geribbeld Koppelingsuiteinde , Dwarsbalk |
| Basisafwerking | Glans |
| Breedte | 87,4 cm (34-3/8") |
| Breedte (Metrisch) | 87,4 cm |
| Breedte Imperial | 34-3/8" |
| Hoogte | 14,5 cm (5-3/4") |
| Stijging | 78 mm (3-1/16") |
| Eindstijging | 14,5 cm (5-3/4") |
| Type/Buiging | Midden , MX , Enduro , Motorfiets , Vintage |
| Terugtrekking/Bogen | 12 cm (4-3/4") |
| Clamping Diameter | 22 mm (7/8") |
| Eind Stijg Imperiaal | 5-3/4" |
