RENTHAL - RENTHAL ROAD 658 LOW BLK - 06013944
70,02incl. BTW
70,02incl. BTW

70,02incl. BTW
| Middellijn Breedte Imperiaal | 8-1/2" |
|---|---|
| Stijging Metric | 0 mm |
| Metrische klembreedte | 215 mm |
| Rijstijl | Straat |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Height Imperial | 0" |
| Metrische Hoogte | 0 mm |
| Klemdiameter (Imperiaal) | 7/8" |
| Metrische klemdiameter | 22 mm |
| Rise Imperial | 0" |
| Pullback/Sweep-metric | 60 mm |
| Pullback/Sweep Imperial | 2-3/8" |
| Middenbreedte-metric | 21,5 cm |
| Eind Stijg Imperiaal | 0" |
| Eind Stijging Meetwaarde | 0 mm |
| Stuurdiameter Imperial | 7/8" |
| Besturing Diameter Imperiaal | 7/8" |
| Stuurdiameter Metrisch | 22 mm |
| Besturing Diameter Metric | 22 mm |
| Klemwijdte Imperial | 8-1/2" |
| Klembreedte | 215 mm (8-1/2") |
| Bedieningsdiameter | 22 mm (7/8") |
| Basisafwerking | Geanodiseerd |
|---|---|
| Kenmerken | Geribbeld Koppelingsuiteinde |
| Materiaal | 7010-T6 Aluminium |
| Productnaam | Stuur |
| Kleur/Afwerking | Zwart , Geanodiseerd |
| Basiskleur | Zwart |
| Stuks | Elk |
| Stijl | Universeel |
| Breedte | 72,4 cm (28½") |
| Breedte (Metrisch) | 72,4 cm |
| Breedte Imperial | 28-1/2" |
| Stuurdiameter | 22 mm (7/8") |
| Clamping Diameter | 22 mm (7/8") |
| Terugtrekking/Bogen | 60 mm (2-3/8") |
| Middenbreedte | 21,5 cm (8-1/2" |
| Type/Buiging | Rodasport |
| Eindstijging | 0 mm (0") |
| Stijging | 0 mm (0") |
| Hoogte | 0 mm (0") |
| Merk | RENTHAL |
